ALAVIS™ MSM pre kone 600g

ALAVIS™ MSM pre kone 600g

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Veterinárny prípravok ALAVIS™ MSM je určený pre kone proti zápalu, bolesti a na spevnenie väzov a šliach.Látka MSM je vo vysoko koncentrovanej podobe 99,97 %. Vhodné po úrazoch a operáciách.Veľkosť balenia: 600 g

35 € s DPH

Dostupnosť: Na otázku

ALAVIS™ MSM je prírodná látka s preukázanými analgetickými (bolesť tíšiacími) a antiflogistickými (protizápalovými) účinkami.

ALAVIS™ MSM znižuje produkciu mediátorov zápalov, hlavne interleukinu-1, napomáha zlepšeniu fyzickej kondície, spevňuje väzy a šľachy, chráni namáhané kĺby a zlepšuje ich funkciu. Je vynikajúcim prostriedkom pre celkové zlepšenie zdravotného stavu a predĺženie aktívneho života koňa.

ALAVIS™ MSM užívajú špičkové dostihové kone nielen v stajniach po celej Kanade, USA, Británii a v ďalších krajinách, ale i v našich stajniach je veľmi obľúbený.

Podávanie ALAVIS™ MSM sa osvedčilo pri liečbe:
chronickej myalgie (bolesť svalov)
artritis (zápal kĺbov)
epifyzitis (zápal kĺbovej hlavice)
laminitis (zápal škáry kopytnej)
ochorenie strelky kopytnej
lumbalgie (bolesť bedrovej časti chrbtice)
pleuritis (zápal pohrudnice)
matnej srsti
prasklín kopytného púzdra
Veľkosť balenia: 600 g prášku.

ALAVIS™ MSM obsahuje čistý diétny metylsulfonylmetan, ktorý predstavuje cenný, biologicky dostupný zdroj síry – životne dôležitého minerálu. MSM je biely kryštalický prášok bez nepríjemného sírneho zápachu a zvieratá ho bez problémov prijímajú.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie